• Stela

Rrallë herë blej veshje në Amazon, por këto më bënë ta rimendojQë të jem e sinqertë, nëse më duhet diçka e re, qoftë veshje apo aksesor, rrallë herë shkoj në Amazon.com për të gjetur ide. Epo, siç thonë, kush kërkon, gjen! Këto që gjeta sëfundmi, duke kërkuar rastësisht, mendova t’jua tregoj dhe juve.


Këto janë një nga trendet e sezonit. Kushtojnë vetëm 14 dollarë.


Nuk del kurrë nga moda.


E rehatshme dhe chic.


Të thjeshta për t'u veshur përditë.


Kombinohet me kostume kaki ose kombinoshe në një nga ngjyrat e tokës.


Me fustan të leshtë jeshile ulliri.


Për cocktail në darkë.


Mikesha më e ngushtë e së dielës.


Nuk ngopemi asnjëherë me shinse "Levi's".


Shkon me t-shirt ose këmisha të bardha.


Me geta dhe xhaketë të zezë.Nuk i rezistoja dot kësaj, që më kujton cappuccinon dhe brioshin e mëngjesit. Shkon me kostume oversize.

Unë kam disa të tilla, por një jakë lëkure i shton detaj çdo veshjeje.