• Stela

Ja disa sugjerime ndryshe, nëse nuk do të veshësh triko me drerë këtë Krishtlindje


Është bërë zakon tashmë të veshim triko me temina në festat e fundvitit. Sidomos për Krishtlindje, teksa mblidhemi me miqtë, familjarët ose të afërm, secili shkëlqen me ngjyrën e dizajnin e preferuar.Ndoshta këtë traditë e kemi huazuar nga amerikanët, por ne i stilojmë paksa më ndryshe. I veshim me funde, fustane mëndafshi, pantallona xhins ose funde tweed.


Nëse je lodhur nga tradicionalja, kam disa sugjerime për ty. Këtë sezon trikot e Krishtlindjes vijnë pak më sensuale dhe më fit. Më poshtë kam përmbledhur disa nga të preferuarat e mia. Të gjitha janë nga www.yoox.com, lër komentin poshtë nëse je kurjoze për linkun.